Praca dla opiekunek osób starszych


Praca dla opiekunek osób starszych.

Legalna praca bez pośredników, umowa bezpośrednio z rodziną podopiecznego, szansa na dobry zarobek, możliwość podjęcia pracy w 11 krajach Unii Europejskiej, możliwość otrzymania renty lub emerytury zagranicznej oraz wiele innych przywilejów.

 

Szukasz pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech lub innym kraju UE? Nie zwlekaj. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i zarejestruj się bezpłatnie w naszym serwisie. Dzięki nam uzyskasz możliwość kontaktu z zainteresowanymi rodzinami, które szukają polskich opiekunek. Działamy bez pośredników, nie jesteśmy agencją i nie pobieramy prowizji ani żadnych opłat za rejestrację w naszym serwisie.

 

 

Od czego zacząć?

Szukając pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech lub w innym kraju Unii Europejskiej  należy zacząć od zarejestrowania się w naszym serwisie.

Dokonując rejestracji pamiętajmy o tym, by mówić całą prawdę.

Nie opłaca się naciągać faktów, bo przy pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej nasze kłamstwa wyjdą na jaw.

Tworząc swój profil warto wyeksponować swoje atuty i posiadane umiejętności. Warto również umieścić w swojej ofercie zdjęcie. Profile ze zdjęciem cieszą się znacznie większą popularnością i plasują się na pierwszych miejscach listy.

Zatem:

Wypełnij formularz + dodaj swoje zdjęcie.

  • Ogłoszenia ze zdjęciem otrzymują ok. 75% więcej ofert opieki.
  • Ogłoszenia BEZ zdjęcia są wyświetlane na samym końcu.

 

 

Czy praca opiekunki osób starszych w Niemczech lub innym kraju Unii Europejskiej to praca legalna?

Tak, oczywiście. Praca ta jest legalna. Umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami podpisujemy z rodziną podopiecznego. Legalna praca daje nam możliwość czerpania korzyści również z świadczeń pobieranych na przykład na dzieci , a także  umożliwia odzyskanie zapłaconego podatku.

 

Jak przyszli pracodawcy będą mogli mnie odnaleźć?

Po zalogowaniu się do naszego serwisu i dodaniu ogłoszenia wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć Twoje ogłoszenie. Pojawi się ono na stronach internetowych krajów, do których jest adresowane. Dzięki temu nasi pracodawcy będą mogli bezpośrednio kontaktować się z nami.

 

 

Na jaki czas można podjąć pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech  lub innych krajach Unii Europejskiej?

Minimalny czas pracy, który proponują rodziny, to miesiąc. Najbardziej popularnym jest jednak okres trzech miesięcy (na początek). Istnieje oczywiście możliwość przedłużenia umowy z naszym pracodawcą. 

 

 

Kto pokrywa koszty podróży?

Koszty podróży to kwestia do uzgodnienia z naszym pracodawcą. Każdy z nich inaczej do tego podchodzi. Najczęściej koszt podróży w całości pokrywa nasz przyszły pracodawca, lecz zdarza się, że musimy te koszty pokryć sami bądź pracodawca pokryje tylko ich część.

 

 

Dlaczego warto wybrać właśnie was?

U nas znajdziecie pracę bez pośredników. Nie pobieramy opłat rejestracyjnych, oferując Wam bogatą bazę danych i możliwość zaprezentowania się przyszłemu pracodawcy. Rejestrując się w naszym serwisie stajesz się widoczny na zagranicznym rynku pracy.

 

Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Podpisując korzystny kontrakt z rodziną podopiecznego zyskujemy najlepsze warunki płacowe w branży opiekunek. Miesięcznie możemy zarobić od 1300 do 2600 euro. Wynagrodzenie, które zostanie nam zaproponowane, zależy oczywiście od kraju, w którym podejmiemy pracę, a także od obowiązków, które mamy wykonywać.

 

 

W jaki sposób odpisywać rodzinom podopiecznych zainteresowanych naszą ofertą?

Mile widziane jest odpisywanie rodzinom naszych podopiecznych w ich języku. Nie każdy z nich musi znać nasz język i może być to dla nich przeszkodą.

 

Czy należy odpisywać na każdą ofertę?

Tak, zaleca się to. Okazujemy naszą grzeczność, gdy odpisujemy na każdy przysłany do nas anons. Nie warto przecież palić za sobą mostów. Oczywiście, gdy któraś oferta pracy nas nie interesuje, to przecież nie musimy się na nią zgadzać. To my decydujemy u kogo będziemy pracować.


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.