Setki ogłoszeń pracy ..


Czy wiesz jak wygląda życie opiekunki? SPRAWDŹ

 

Tylko My dajemy państwu możliwość bezpłatnej rejestracji w serwisie, gdzie rodziny z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii i wielu innych krajów będą się do Ciebie zgłaszać same!!

Praca opiekunki osób starszych stała się sposobem na dobry zarobek.

 

 Często można zarobić ponad 1600 euro, a niektóre prywatne zlecenia to wynagrodzenie nawet do 2200 euro. Pozostaje jednak pytanie, czy opieka ma być organizowana przez firmę czy też wolisz sama poszukać ofert?

 

 Co powinni Państwo zrobić w tym momencie? Po prostu wystarczy zarejestrować się na naszym portalu  CAŁKOWICIE ZA DARMO. Praca opiekunki może być nierzadko bardzo opłacalna. Firmy płacą od kwoty w zasięgu 800 Euro, natomiast za prywatne zlecenia pochodzące bezpośrednio od rodzin dostaną państwo nawet 2000 Euro i więcej.

 

Co musisz zrobić? Po prostu zarejestruj się za darmo.

Praca opiekunki może być opłacalna. Firmy płacą od 900 Euro, natomiast za prywatne zlecenia dostaniesz nawet 1600 Euro.

 

Sprawdź poniżej listę najważniejszych pytań jakie trapią potencjalne opiekunki!!

 

Jak wygląda rejestracja?

 

To chyba najprostsza z możliwych odpowiedzi. Rejestracja jest banalnie prosta i poradzi z nią sobie nawet osoba praktycznie nie znająca się na komputerach poprzez odpowiadanie na najprostsze pytania i oczywiście DARMOWĄ REJESTRACJĘ!!

 

Jak wygląda sytuacja z wybieraniem pracy??

 

To wszystko uzależnione jest tylko i wyłącznie od państwa preferencji. Dzięki nam mają państwo możliwość swobodnego selekcjonowania ofert i wyboru tej, która najbardziej odpowiada państwa preferencjom

 

Czy potrzebuje zdjęcia i jego upublicznienia??

 

Preferowany jest taki zwyczaj, aby osoby rejestrujące się na portalu, dodawały dodatkowo swoje zdjęcie. Ogłoszenia nie zawierające fotografii ukazywane są na końcu po ogłoszeniach ze zdjęciami!

 

Może to sprawić i wydłużyć oczekiwanie na ofertę, dla osób które bardzo szybko potrzebują pracy. Dodatkowo istotne jest to, że rodziny bardziej przychylnie patrzą na oferty ze zdjęciem. Z doświadczenia możemy państwa poinformować, że ok. 65-85% ogłoszeń ze zdjęciami dostaje oferty. Jeżeli oferta jest bez zdjęcia, to najważniejszy jest odpowiednio skonstruowany i szczegółowy opis i szczęście, że ktoś akurat się skusi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W jakich krajach istnieje możliwość pracy przez państwa portal?

 

To gdzie możemy zagwarantować, że pojawią się oferty pracy to kraje takie jak

 

-    Niemczech,

-    Austrii,

-    Szwajcarii,

-    Holandii,

-    Belgii,

-    Francji,

-    Włoszech,

-    Wielkiej Brytanii czy Irlandii.

 

Bardzo ważny jest również fakt, jakimi językami władacie państwu w sposób pozwalający na komunikację. Jest to kluczowy wyznacznik, jaką pracę będą mogły panie lub panowie uzyskać w sposób bezproblemowy i szybki!!

 

Jest wiele firm podobnym do nas, ale czy na pewno?? otóż NIE!!

 

To co gwarantuje nasz portal to niesamowita możliwość kontaktu osobistego z pracodawcami, którzy niejednokrotnie są skłonni zapłacić pensje wysokości od 2000 do nawet 3000 euro miesięcznie dla najlepszych kandydatek czy kandydatów.

 

Załóż swoje konto na naszym portalu całkowicie za darmo, a już jutro możesz znaleźć pracę.

 

Oferty pracy jakie można znaleźć poprzez nasz niesamowity portal z nowoczesnymi udogodnieniami dla członków to:

-    opiekun zarówno żeński jak i męski osób starszych,

-    opiekunka osób niepełnosprawnych,

-    opiekunka 24h,

-    pielęgniarka lub pomoc domowa dla starszych ludzi.

 

Szybko zarejestruj się ZA DARMO i miej dostęp do nieograniczonych możłiwości!!

 

Zastanawiasz się czy praca opiekuna w Niemczech i innych krajach  Europy Zachodniej jest legalna? Istnieją znaczne możliwości aby  zameldować Cię przez rodzinę, u której pracujesz. Dopytaj ich zanim wyjedziesz, możemy rodzinie udzielić informacji o legalnej pracy.

 


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.