8.5 euro na godzinę

Praca opiekunki osób starszych stała się sposobem na

-          dobry zarobek,

-          dlatego z roku na rok przybywa nie tylko ogłoszeń, ale również osób chętnych na wyjazd za granicę za spełnianiem swoich marzeń.

-           Często można zarobić ponad 1500 euro po znalezieniu odpowiedniego ogłoszenia

-          niektóre prywatne zlecenia na jakie mogą opiekunowie osób starszych natrafić to wynagrodzenie nawet do 2600 euro miesięcznie co jest już kwotą bardzo dużą zarówno dla opiekunek z innych krajów UE, ale również tych pochodzących z Niemiec. Są to najbardzije poszukiwane i doceniane ogłoszenia, na które przyjmowane sa tylko najlepsze kandydatury

 

Okazuje się, że rodziny w zwyczaju mają zatrudniać na okres

-          około pół roku,

-          możliwe jest również, że będzie preferować pracę na na przykład 2 lata z wakacjami dla państwa jako opiekuna osoby starszej.

-           Ważne jest zatem, aby dobrze czuć się w konkretnej rodzinnie, która może być pracodawcą przez na prawdę długi okres i być traktowaną lub traktowanym jako jej członek.

-          Należy mieć na uwadze, że opiekunka osób starszych jest bowiem opiekunem, a nie lokajem.

 

Jako portal specjalizujący się w działaniach związanych z oferowaniem pracy dla najlepszych kandydatów na opiekunów osób starszych oraz znajdowaniu najlepszych ogłoszeń polecamy wszystkim bez wyjątku osobom, które myślą poważnie o wyjeździe do pracy, aby

-          zaznajomiły się dokładnie z tematem obejmującym nowe przepisy w Niemczech, a mocno odnoszące się do zarobków dla opiekunek osób starszych.

-          KAŻDA opiekunka lub opiekun powinni zarabiać minimum ustawowe czyli 8.5 euro na godzinę,

-          Oczywiście liczy się to dodając nagrody pieniężne za takie elementy pracy, jak

·         towarzyszenie podopiecznemu po nocach,

·         weekendowe pomaganie seniorowi

·         znacznie przekraczające obowiązki zadania, które są często narzucane na nieświadome swoich praw i obowiązków opiekunki osób potrzebujących pomocy.

 

Nasz portal chcąc uchronić państwa przed niepewnymi i niesprawiedliwymi pracodawcami POLECA oraz NALEGA aby praktycznie wszystkie opiekunki, które pracują i wyjeżdżają do pracy,

-          gromadziły najważniejsze dokumenty

-          dowody na złe traktowanie i

-          dowody za zbyt niskie płace,

-          w przypadku gdyby wystąpiła sytuacja gdzie zostają opiekunki niesłusznie i niezgodnie z prawem obowiązującym w Niemczech wykorzystywane przez zbyt dużą ilość godzin pracy

-          wykonywanie obowiązków nie leżących w ich umowie.

 

Takie zabiegi przeprowadzane i systematycznie gromadzone dokumenty przez opiekunki będą mogły w przyszłości zaowocować wygraniem procesu o odszkodowanie ze strony pracodawców, jak miało to miejsce ostatnimi czasy w Szwajcarii gdzie opiekunka polskiego pochodzenia wygrała aż 16 tysięcy euro odszkodowania od pracodawców.

 

Dodatkowo chcielibyśmy państwu pokazać możliwości jakie zyskają państwo dzięki nam w przypadku rejestracji i ubiegania się o stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech i znalezieniu najbardziej odpowiednich ogłoszeń o pracę w tym kraju. Bardzo ważny element pracy i przy tym niejednokrotnie bardziej opłacalnym jest możliwości samemu poszukiwania ofert, przy założeniu własnej działalności gospodarczej.

 

To co może zapewnić państwu nasza firma w przypadku chęci założenia własnej działalności gospodarczej i chęci pracowania na takiej zasadzie to między innymi :

- poprawne założenie działalności gospodarczej

- wystawianie faktur, rachunków dla rodzin zatrudniających opiekunki dla osób starszych

- załatwienie wszystkich formalności urzędniczych

- przedstawienie strony ww, gdzie opiekunki same mogą tworzyć faktury i rachunki


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.