opiekunki nad osobami starszymi

Wnioskując z faktu, że pofatygowali się państwo aby trafić na nasz portal, wierzymy, że macie przekonanie o tym, że

 

-          chcecie pracować jako opiekunowie osób starszych w Niemczech

-          opiekunki osób starszych w Niemczech

-          Opiekunki osób starszych w Holandii

-          opiekunki osób starszych w Szwajcarii.

-          Poszukujecie ogromnej bazy ogłoszeń pracy

-          Interesują was tylko najlepiej dobrane ogłoszenia o pracę opiekuna

 

To co jest niepodważalne, to fakt, że wszystkie osoby wyjeżdżające do pracy na tym stanowisku, potrafią zarobić pieniądze kilkukrotnie przekraczające możliwości zarobku we własnym kraju. Dlatego cieszymy się, że państwo dołączyli do naszego portalu i już dzisiaj mogą znaleźć wyjątkowe ogłoszenia pracy jako opiekunowie osób starszych po uprzednim ZAREJESTROWANIU SIĘ CAŁKOWICIE ZA DARMO!!

 

Oczywisty jest fakt, że rola opiekunki nad osobami starszymi w Niemczech

-          nie jest pracą zaliczaną do tych łatwych i lekkich,

-          okazuje się i to jest potwierdzone, że daje ona bardzo wiele pozytywnych emocji zarówno pracownikowi jak i pracodawcy.

-          Praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech to duży wysiłek ze względu na charakter fizyczny ale nie zapominając również o aspekcie psychicznym pracownika.

-          W wyniku takiej sytuacji, na początku można stwierdzić, że idealnym kandydatem na stanowisko opiekunki osób starszych, tym bardziej w Niemczech, będzie osoba w pełni sprawna fizycznie oraz odporna psychicznie.

 

Z naszego doświadczenia w branży opieki nad seniorami możemy śmiało pokusić się o wymienienie kilku najistotniejszych czynników, które uświadomią państwa, że jesteście idealnie przystosowani na to stanowisko. A więc według naszego portalu osoba idealna do pracy opiekuna osób starszych powinna posiadać taki zestaw cech jak:

 

-    być komunikatywna

-    potrafić sobie radzić w sytuacjach stresowych

-    posiadać zdolność zachowywania stabilizacji emocjonalnej

-    odznaczać się niemałą zaradnością

-    mieć zmysł organizacyjny

-    potrafić wszystko ułożyć według konkretnego planu

-    mieć dar przekonywania

-    posiadać dobrą spostrzegawczość

-    posiadać wysoką zdolność empatii

-    być wrażliwa, ale nie nazbyt ekspresyjna

 

Wszystkie te elementy lub większość z nich będą prowadzić bezpośrednio do tego, że państwa zarobki w wielu przypadkach będą mogły osiągać wielkość rzędu 2000-3000 euro miesięcznie! co jest niesamowitym wynagrodzeniem w porównaniu do wielu zawodów jako opiekunka osób starszych na przykład w Polsce.

 

Chcemy również państwa uświadomić o tym, że

-    nowe prawo w Niemczech prowadzi do tego, że wszyscy pracownicy muszą zarabiać minimum 8.5 euro na godzinę,

-    niejednokrotnie to nie było przestrzegane przez pracodawców,

-    informujemy państwa i TO NALEŻY ZAPAMIĘTAĆ , że powstał precedens w Szwajcarii, gdzie opiekunka wygrała pozew przeciw nieuczciwym pracodawcom i uzyskała kilkunastotysięczną rekompensatę za zbyt ciężką pracę.

-    Dlatego zwracamy SZCZEGÓLNĄ uwagę u państwa, abyście gromadzili wszystkie dowody i dokumenty w przypadku złego traktowania lub niesłusznych zarobków u pracodawców oraz braków dodatkowych premii pieniężnych za święta, pracę po nocach oraz w weekendy, aby w przypadku ewentualnego pozwu mieli państwo możliwość wygrania z nieuczciwością!


Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.